Horváth első alkalommal játszott az első csapatban hazai pályán.
"Nagyon meglepődtem, amikor Miki bá' kijelentette, hogy kezdő leszek a mai mérkőzésen, de hihetetlenül örültem neki! A találkozó előtt ezt mondta, itt a lehetőség a fiatalok előtt, be kell bizonyítani, hogy van jövője a diósgyőri focinak. Az elején kissé megilletődött voltam, de ahogy teltek a percek egyre inkább magamra találtam. A gólom előtt Szabó Viktor passzolta hozzám a labdát, egyet toltam rajta, felnéztem és úgy éreztem, el kell lőnöm. Örülök, hogy így döntöttem. Köszönöm a lehetőséget Benczés Miklósnak!"