A Haladás elleni mérkőzésen combsérülést szenvedett Köteles László, a hazaiak kapusa, aki a jelek szerint az őszi szezonban már nem léphet pályára. Köteles honlapunknak elmondta, szíve szerint már a hétvégi, DVSC elleni meccsen beállna a kapuba.
- A Haladás elleni meccsen egy kirúgás után nyilallást éreztem a combomban - idézte fel a történteket Köteles, aki azonban végigvédte a találkozót - Nem volt erős fájdalom, de tegnap reggel elmentem miatta ultrahangos vizsgálatra. Az orvos megállapította, hogy két centi hosszan elszakadt az izomrostom. Elméletileg négy-hat hetet vesz igénybe a felépülésem, de én már a DVSC elleni meccsen védeni szeretnék. A szakemberek ugyanakkor figyelmeztettek, hogy sokkal komolyabb bajom is lehet - mondjuk egy szakadás -, ha nem pihenem ki magam. A jelzett időszak alatt elméletileg kocognom sem szabad, azaz még az edzésekre sem öltözhetek át. Csapatunkat utolérte a sérüléshullám, négyen-öten is hosszabb időre is kidőltünk a sorból. Mától a Sportkórházba is kell járnom kezelésekre.
(nb1.hu, s.z.)