labdarúgás
Hírek
2008. július 31. 10:29
"Az út elején járunk"
Tóth Mihály mindjárt az első diósgyőri mérkőzésén eredményes volt, a REAC ellen szerzett gólja egy pontot ért a csapatnak. Mit vár a Kaposvár ellen?
"Négy pontot terveztünk az első két fordulóban, egy már meg van, a Kaposvár ellen be kell gyűjtenünk a hiányzó hármat. Ellenfelünk összeszokott csapat, 4-5 éve együtt játszanak. Nehéz lesz ellenük játszani, de felkészültünk a zöld-fehérekből. Tudom, hogy velem és a csapattal szemben is nagyok az elvárások. Örülök, hogy a REAC ellen sikerült gólt szereznem, de ez még csak az út eleje. Szeretnénk örömet szerezni szurkolóinknak és ezt egy győzelemmel tudjuk igazán elérni."