Tóth Mihály egy rövid görögországi kaland után tért haza Magyarországra. Tavaly még a Honvéddal kezdte meg a felkészülést, majd a Panatinaiki együtteséhez szerződött fél évre. Most újra itthon, ezúttal a DVTK-nál szerepel.
- Jól érzem magam Diósgyőrben - válaszolta érdeklődésünkre Tóth Mihály. - Az elmúlt napokban már megismertem pár játékost, de még szükségem van néhány hétre ahhoz, hogy mindenkivel kölcsönösen megismerjük egymást. A szurkolók közül néhányan kijöttek az edzésünkre, ők szívélyesen fogadtak, biztattak. Ígéretet nem tettem nekik: sohasem ígérgettem a szurkolóknak, nem ígértem előre gólokat. Egyértelmű, hogy szeretnék minél több találatot szerezni, sok meccsen játszani, sok meccsen segíteni a miskolci csapatot. A görögországi kalandom érdekes volt. Nehéz volt megszokni az ottani viszonyokat, ám ettől függetlenül jól éreztem magam. A kifizetések azonban csúszni kezdtek, és a feljutást sem sikerült kivívni, így eljöttem. Úgy érzem azonban, hogy nem jártam rosszul, hiszen megismertem egy más futballkultúrát, más embereket!
(pm)