DVTK - Kaposvár 1:0 (1:0)
Online közvetítés a mérkőzésről klubunk és az nb1.hu közreműködésével itt.
Prukner László (Kaposvár): - Átalakulóban van a csapatunk, az állandóságot még nem lehet elvárni a játékosoktól. A gól nagy lökést adott a Diósgyőrnek, ekkor nem akartuk hajtani a játékosokat, úgy véltem, a második félidőben képesek leszünk változtatni. Így is lett, nagy helyzeteink voltak, amiket elhibáztunk, azt kell mondjam, hogy a DVTK megérdemelten nyert.
- bz -


