Vágó Attila (DVTK): - Minimális célkitűzésünk a három pont megszerzése volt, ez sikerült. Igaz, hogy kis szerencsével szereztük a gólt, de utána is voltak nagy lehetőségeink. A második félidőben picit óvatosabb lett a csapat annak ellenére, hogy bátor játékot kértem, inkább az eredmény őrzésére törekedtek. A Kaposvárnak a hajrában volt néhány lehetősége, de úgy érzem, ezzel együtt is megérdemeltük a győzelmet.

Prukner László (Kaposvár): - Átalakulóban van a csapatunk, az állandóságot még nem lehet elvárni a játékosoktól. A gól nagy lökést adott a Diósgyőrnek, ekkor nem akartuk hajtani a játékosokat, úgy véltem, a második félidőben képesek leszünk változtatni. Így is lett, nagy helyzeteink voltak, amiket elhibáztunk, azt kell mondjam, hogy a DVTK megérdemelten nyert.
- bz -